7 ispite sevensins.ro cărora să le cedezi

Posted on

Sevensins.ro împlinește anul acesta 7 ani, ocazie cu care am selectat pentru voi cele mai ispititoare 7 piese de lenjerie și costume de baie.

De curând am intrat pentru în universul Seven Sins, mai exact am fost la brunch-ul aniversar organizat la magazinul de pe strada Orzari, nr. 3, în cea mai frumoasă companie posibilă. Deși am ”răsfoit” de mai multe ori site-ul, mi-a fost greu să aleg ceva, pentru că nu îmi puteam face o idee foarte bună despre materiale, despre mărimi și culori dar o simplă vizită în magazin mi-a spulberat orice nelămurire pe care o aveam.

Online sunt mult mai simplu de vizualizat modelele disponibile, dar abia când le vei admira în realitate te vor seduce cu adevărat. Gama de produse este foarte variată și foarte interesantă. De la sutiene superbe din dantelă, costume de baie, pijamale, body-uri și până la tot felul de costumații obraznice, pe sevensins.ro găsești mai mult decât te aștepți. În plus, găsești și promoții atractive.

Pentru că anul acesta aniversează 7 ani, am reținut din magazin 7 piese de lenjerie care m-au ispitit, pe care să vi le prezint și vouă.

Sutien Kinga Blue Lagoon, 118,99 lei

sutien-kinga-blue-lagoon-dantela albastra

Sutien Kinga Limonetta, 108,99 lei

sutien-kinga-limonetta-galben dantela

Chemise Kinga Blue Lagoon, 164,49 lei

chemise-kinga-blue-lagoon-camasa de noapte

Costum de baie Marko Ellen blue, 97,99 lei

costum-de-baie-marko-ellen-doua piese buline

Top Seventil midnight Cupids Bow, 118,99 lei

top-seven-til-midnight-cupid-s-bow-seven-sins

Sutien Kinga 118,99 lei

sutien-kinga-sutien bralette seven sins

Costum de polițistă, 137,49 lei

costum-obsessive-police-set-costum sexy politista

Enjoy!

 

0 Comments

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.